Jana Effenbergerová

Jana Effenbergerová

majitelka realitní kanceláře

Olomoucký kraj

Volat

Právní informace

Provozovatelem a vlastníkem těcho webových stránek (dále jen „Stránky“) je Jana Effenbergerová.

Jana Effenbergerová vykonává realitní zprostředkování ve smyslu zákona č. 39/2020 Sb., o realitním zprostředkování (dále jen „ZRZ“) v rozsahu služeb uvedených na těchto Stránkách pouze jako zmocněný zástupce Efi real s.r.o., která je členem sítě realitních kanceláří JUSTO, samostatně podnikající pod označením EFI REAL, partner Justo (dále jen „EFI REAL, partner Justo“), a to ve smyslu ustanovení § 7 odst. 5 ZRZ.

Realitní kancelář EFI REAL, partner Justo je součástí sítě realitních kanceláří JUSTO a je nezávisle provozována Efi real s.r.o..

Správcem osobních údajů je EFI REAL, partner Justo.

Jana Effenbergerová je proto ve vztahu k vašim osobním údajům pouze zpracovatelem a z toho důvodů veškeré údaje směřují do e-mailových schránek na doméně @justo.cz.

Společnost JUSTO Česká republika s.r.o., se sídlem: Kodaňská 1441/46, 101 00 Praha 10 – Vršovice, IČ: 04419995, DIČ: CZ04419995, Datová schránka: 2739bvp, zapsána u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C 247188 (dále jen „Společnost JUSTO“), je dalším Zpracovatelem vašich údajů.

Jana Effenbergerová informuje spotřebitele, že smlouvy, které budou uzavírány v rámci poskytování realitních služeb výše uvedených, budou uzavírány mezi EFI REAL, partner Justo a spotřebitelem. Jana Effenbergerová ve smlouvách bude mít roli zmocněného zástupce EFI REAL, partner Justo.

Umožňujeme příjem anonymních oznámení dle zákona č. 171/2023 Sb., o ochraně oznamovatelů a zákona č. 253/2008 Sb., o některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu, a to všem osobám prostřednictvím aplikace Nenech to být.