Jana Effenbergerová

Jana Effenbergerová

majitelka realitní kanceláře

Olomoucký kraj

Volat

Již v roce 2009 jsem se rozhodla pro práci realitního makléře. Tato práce mě naplňuje a baví. Moje první realitní krůčky byly pod křídly velké nadnárodní společnosti, kde jsem získala vzdělání a spoustu zkušeností s prodejem nebo pronájem domů, bytů a komerčních objektů.

V realitním oboru je potřeba se neustále vzdělávat a rozvíjet se. Proto jsem si vybrala jako partnera špičku v oboru a to společnost JUSTO Česká republika , kde pracuji jako nezávislý realitní konzultant. Pro mě i pro společnost JUSTO Česká republika jsou důležité hodnoty jako spolehlivost, férovost a jistota. Vzdělání a profesionalita je zde na prvním místě. I z tohoto důvodu je pro mě tato společnost důležitým partnerem, díky kterému se posouvám dál, abych mohla klientům nabídnout ty nejlepší profesionální služby.

Pravidelně každoročně investuji velké částky do sebevzdělávání, zajímají mě novinky v oboru, vymýšlení prodejní a marketinkové strategie pro klienty. Investuji do nových technologií a propagace nemovitostí tak, abych mohla více vyjít vstříc individuálním přáním mým klientům a poskytnout jim nadstandardní servis.

Při zajištění mým služeb spolupracuji s týmem odborníků z různých oborů. Například při přípravě nemovitosti k prodeji spolupracuji s profesionálními fotografy, kteří mají k dispozici nové technologie - drony, profesionální fotografie, používáme videoprohlídky a další moderní nástroje pro kvalitní prodej nemovitosti. Samozřejmostí při prezentaci nabízených nemovitostí je homestaging. Umím propagovat nabízené nemovitosti na sociálních sítích a spoustu dalších zajímavých věcí. Při tvorbě smluvní dokumentace spolupracující advokáti zajištují našim klientům kompletní právní servis. Pro bezproblémový prodej nebo nákup nemovitosti zajištuji ve spolupráci s finančním makléřem kompletní servis v oblasti financování nemovitosti.

Za moje výsledky hovoří nejlépe to, že se mi klienti vrací a doporučují mě svým přátelům, známým a obchodním partnerům.

Svůj volný čas trávím nejraději s rodinou, dvěma psy nebo na milované zahradě. Mám ráda sport, který mě provází celý život. V zimě lyže, v létě turistika, plavání nebo kolo.

Pokud chcete poradit nebo pomoci v oblasti realit, ráda se s Vámi setkám a můžeme vše společně prokonzultovat u dobré kávy. Další rozhodnutí už poté budou na Vás.


EFI REAL, partner Justo